Progressive Structures 041 with mamomam (26-05-2015)

Deepersense Pres. Progressive Structures 041

 

Przed nami kolejny epizod audycji "Progressive Structures" W maju gościmy przedstawicieli prężnie działającego śląskiego kolektywu mamomam w osobach MiraCeti oraz Proxima Centauri.
MiraCeti ("Mira Ceti" – w astronomii to gwiazda zmienna w gwiazdozbiorze Wieloryba) to utalentowany dj i producent z Siemianowic Śląskich specjalizujący się w klimatach: downtempo, psychill, psybient, progressive, minimal. Został zauważony przez kanadyjski label Hidra Beats gdzie w zeszłym roku wydana została jego EP-ka "Through the Galaxy". Coraz częściej gości na eventach na terenie naszego kraju. W najbliższym czasie usłyszeć będzie go można m.in. podczas Connectic Spiral w Młotkowni, Shiva Space Technology jak również na imprezach open air na północy kraju: Dharma i Dzikuska.

Pod pseudonimem Proxima Centauri (w astronomii "Proxima Centauri" to najbliższa Słońcu gwiazda) ukrywa się Rachela, która coraz śmielej poczyna sobie za dj'ką. Jej muzyczne gusta można już było usłyszeć na kilku polskich imprezach takich jak Minds Circus czy Powrót do Źródła a już niebawem wystąpi na festiwalu Burning Mountain w Szwajcarii. Jej styl muzyczny oscyluje wokół "space sounding music": psy-ambient, full on and progressive.
Jedno jest pewne: szykuje się kosmiczny epizod!

Start 26 maja o 20:00.
.
Do usłyszenia!

www.facebook.com/mamomamcollective
http://mamomam.tk/
www.facebook.com/miracetimusic
https://soundcloud.com/miraceti
www.mixcloud.com/sajkodylik/

Deepersense: http://tiny.pl/hjpr4

Słuchaj / Listen : http://www.houseradio.pl/flash_play

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress