Piąte urodziny kolektywu Egodrop w krakowskiej Fabryce (06-12-2014)

Egodrop 5th Bday flyer

 

Serdecznie zapraszamy Was na grudniową edycję Egodrop, na której będziemy świętować 5ty rok wspólnego transowania!

Jako, że okazja wyjątkowa, to i przygotowujemy dla Was smakowity zestaw muzyczno-wizualny, który zabierze Was na niesamowitą podróż do krainy psychodelii.
Headlinerami imprezy będą brytyjczycy z Hypnocoustics, którzy w zawrotnym tempie robią karierę na światowej scenie psytrance. Wydana w 2013 nakładem Liquid Records roku płyta ‘Into The Light’ zebrała pochlebne recenzje w najdalszych zakątkach świata i zaowocowała bookingami na największych imprezach i festiwalach psychedelic na całym globie, a teraz… także na Egodrop!

Będzie to pierwsza wizyta brytyjczyków w naszym kraju i jestesmy niezwykle zadowoleni, iż to właśnie na Egodrop będziecie mieli okazję doświadczyć wyjątkowego widowiska, jakim jest live w wykonaniu Bena i Jacoba!

Kolejnym wyjątkowym gościem, tym razem na scenie Chill/Groove, będzie Globular. Pochodzący z Bristolu Morrison Bennett jest jednym z najciekawszych i najbardziej rozchwytywanych producentów oscylujących wokoło stylistyki psychedelic dub. Jego styl to połączenie głębokiego, dubowego groovu i przestrzennych, psychodelicznych dźwięków zainspirowanych twórczością takich legend jak Ott, czy Shpongle.

Globular ma już na swoim koncie 2 płyty długogrające, kilka EP oraz utwory, które pojawiły się na rozmaitych kompilacjach. Większość muzki Globulara możecie pobrać zupełnie za darmo z serwisu Ektoplazm (http://www.ektoplazm.com/artist/globular). Będzie to pierwsza wizyta Globulara w Krakowie i jesteśmy pewni, że wywoła furorę zarówno wśród fanów psychodelicznego chilloutu, jak i zatwardziałych dubówców

Kolejnymi goścmi będą znany już na z występów na Goa Dupa oraz Mystic Garden, mieszkający w Bristolu Grzegorz Augustyn aka Tetrasound z Blacklite Records, reprezentujący ekipę S.U.N Festival Węgier Oshii, który uraczy nas progresywnym setem na głównej scenie oraz polski duet Airblaster, czyli Neuro Vortel vs Psy Cut Fingers. Marek i Rafał poruszają się w stylistyce hi-tech psytrance – to będzie świeże, mocne uderzenie, które powinno zadowolić największych darkowych malkontentów.
Pojawi się również Wenar z ekipy Medulla Oblongata, który nie dotarł na poprzedni event i dopiero tym razem podzieli się z nami swoją wizją psychodelicznego chilloutu.

Do tego standardowo konkretny zestaw niezawodnych rodzimych DJs w tym legenda w postaci Elfa, piękne instalacje, zakręcone wizuale, chai shop oraz dodatkowa przestrzeń, która swoją premierę miała podczas impreze z Juno Reactor, czyli Ambient Space Gallery. Z biegiem czasu będziemy Was informować na temat prac, które będziecie mogli tam podziwiać, oraz odpocząć przy rozpływającej się muzyce Ambient/Drone.
To chyba na tyle z naszej strony, widzimy się 6tego grudnia w krakowskiej Fabryce…
BOOM!

::[Main Stage – Minimal, Progressive, Psychedelic, Full On, Dark, Hi-Tech]::
Hypnocoustics (Liquid Records – UK) – Live!
https://soundcloud.com/hypnocoustics

Neuro Vortel vs Psy Cut Fingers aka Airblaster (Digital Disorder – PL) – Live!
https://soundcloud.com/neurovortel

Oshii (S.U.N Festival – HUN)
http://www.mixcloud.com/oshii

Tetrasound (Blacklite Records – PL)
https://soundcloud.com/tetra-sound

CJ Art (j00f Records/Deepersense – PL)
https://soundcloud.com/cjart

Bartech (Absurd Squad – PL)

Nois, Nozyo, Wyrx, Trip(Egodrop – PL)

::[Chill/Groove Stage – Dub, Ambient, Downtempo, Glitch, Progressive, Electronica & more weird stuff]::
Globular (Mikelabella Bookings – UK) Live!
https://soundcloud.com/globular

Wenar (Medulla Oblongata – PL) Live!
https://soundcloud.com/wen-7

Elf (S.C.C – PL)
Marion (Ashoka – PL)
Antek (Burning Man – USA)
Dub Therapist (Natural Unite – PL)
Meff (Egodrop – PL)

::[Visual]::
Vortex Visual Division
+TBA

::[Deco & Installations]::
2Deko
Egodrop & Friends

::[Ambient Space Gallery]::
TBA

::[Info]::
06.12.2014 – Fabryka, Zabłocie 23, Kraków

::[Tax]::
Przedsprzedaż/Presale – 35 zł
Bramka/Gate – 45 zł

::[Przedsprzedaż/Presale]::
Aby zakupić wejściówkę w przedsprzedaży należy wysłać emaila na egodroppl@gmail.com podając swoję imię i nazwisko (oraz osób towarzyszących) i liczbę biletów jaką jesteście zainteresowani. Po otrzymaniu waszej wiadomości, odeślemy Wam nr konta, na który należy dokonać przedpłaty. Po zaksięgowaniu się środków na naszym koncie, prześlemy potwierdzenie rezerwacji.

::[Sound & Lightning]::
MasterSound
Concept Music Art
Egodrop

BIO:
Hypnocoustics to projekt dwóch brytyjczyków – Benjamina Wooda oraz Joe Studta. Formacja powstała w 2009 roku i od tego czasu zwraca na siebie coraz większą uwagę światowej sceny psychedelic. Obecnie Hypnocoustics są uważani za jeden z najważniejszych młodych projektów psytrance na świecie!
Muzycy poruszają się wokoło stylistyki UK Psychedelic, biorąc co najlepsze ze współczesnego Psytrance oraz nasycając swoje utwory wpływami pochodzącymi z różnorodnego zaplecza muzycznego członków grupy(m.in. stoner rock, elektronika, muzyka klasyczna czy inżynieria dźwięku) oraz sporą dawką kwaśnego brzmienia rodem z Goa Trance z jego najlepszych czasów. Mieszanka iście wybuchowa!
Projekt wywołał już niemałe trzęsienie ziemi za sprawą świeżego brzmienia, tryskających energią występów live oraz supportu ze strony największych i najbardziej wpływowych postaci na scenie transowej (m.in. Regan, Tristan, Christopher Lawrence, John 00 Fleming).
Wydany w 2013 roku debiutancki album „Into The Light”, na którym gościnnie pojawiają się tacy weterani jak Aphid Moon, Dj Lucas czy Mr Peculiar i Chameleon, okazał się kolejnym punktem zwrotnym w ich karierze zbierając entuzjastyczne recenzje na całym świecie i otwierając nowe możliwości przed młodymi artystami.
Obecnie Hypnocoustics pracują nad swoim kolejnym albumem oraz kolaboracjami, grają na największych festiwalach na świecie oraz… wystąpią 6 grudnia w Krakowskiej Fabryce!
To będzie pierwsza wizyta Bena i Joe w naszym kraju! Nie można tego przegapić!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress