Abyss

 

Abyss Damian Szatan Deepersense

 

Abyss (Damian)

Pod ksywą Abyss kryje się Damian Szatan.

Muzyka elektroniczna fascynowała go od samego początku. Żeby nie cofać sie zbytnio wstecz w 2006 r. natrafia na album "Salamat" m.in. za sprawą którego raz na zawsze zostaje niestrudzonym pielgrzymem progresywnym brzmień. Równocześnie pogłębia swoją fascynację muzyką psychedelic, z którą zetknął się pierwszy raz dzięki audycji Technikum Mechanizacji Muzyki jeszcze w czasach liceum.

Jego spełnioną miłością są przede wszystkim jednak kojące odmiany muzyki elektronicznej na czele z wytwórnią Ultimae. Przy takich właśnie brzmieniach sam na sam ze sobą samym odnajduje swoje drugie JA.

W lipcu 2009 r. na psytrance'owej imprezie Common Live w Choczni nieopodal Wadowic poznaje Cj Arta i Primala. Niespełna pół roku później powołują do życia DP. Od tamtej pory minęło sporo czasu, zrealizowanych zostało wiele wspólnych inicjatyw, dzięki którym działalność zatacza coraz szersze kręgi. Co najważniejsze, mimo upływu czasu wciąż sprawia mu to taką samą satysfakcję jak wówczas, gdy zaczynał swoją przygodę z Deepersense.
W ekipe sprawdza się w roli dj'a, (supportował takie postaci jak CJ Art, Cream, Kliment czy Suffused) na imprezach na Śląsku, w Krakowie, Lublinie, Poznaniu, Rzeszowie czy Wrocławiu) prowadzącego audycję "Progressive Structures" w Houseradio, redaktora portalu oraz promotora imprez.

 

http://www.mixcloud.com/abyssDP/

 

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress