Mystic Arts Event & Egodrop pres. SEROTONINA (08-11-2014)

 

SEROTONINA

 

 

8 Listopada zapraszamy na drugą edycję "Serotoniny", klubowego eventu który jest efektem połączenia wspołpracy dwóch kolektywów – Mystic Arts Event oraz Egodrop.

Po udanej pierwszej edycji, postanowiliśmy iść za ciosem i po raz drugi dostarczyć Wam maximum wrażeń wizualno-muzycznych na najwyższym poziomie!

Po raz drugi, olbrzymia hala stołecznej Progresji zamieni się w miejsce, jakim nigdy wcześniej nie było. Na suficie oraz na ścianach zawisną całkiem nowe konstrukcje 3D prosto z dwóch fabryk string artu czyli MAE DEKO oraz MDMT, które będą skąpane w największych rozmiarów pracach naszych przyjaciół z 2DEKO. Jak zwykle niezawodna ekipa Egodrop zadba o najwyższej jakości 3D mapping, jak i o sam kształt ekranów.

Do tego wszystkiego 3jka headlinerów z zagranicy + Artyści z Polski + solidna reprezentacja Egodrop oraz MAE djs, którzy zaprezentują Wam najlepszą muzyczną podróż od samego początku imprezy, aż do późnego poranka.

Na dwóch scenach, zaprezentujemy Wam dosłownie wszystko, co związane z gatunkiem psychedelic, od ambientów, dubów i psystepów na scenie chill, po progressive psytrance, night fullon oraz dark/forest na głownej scenie, gdzie dodatkowo doskonały odbiór tych kosmicznych dźwięków, zapewni nam podwieszony system liniowy MEYER'a.

Do tego Chaishop,w którym do zjedzienia pyszne i sprawdzone indyjskie jedzonko przyrządzone przez Agatę i Mateusza, przyjazna ochrona, sklepy z rękodziełem oraz ciuchami i innymi psaj-transowymi gadżetami.

Jeżeli chcesz przeżyć imprezę inną niż wszystkie, na których byłes/aś do tej pory, zobaczyć jak można połączyć sztukę, którą są te wszystkie dekoracje skąpane w świetle uv, z muzyką, która porusza umysł i ciało, to koniecznie musisz nas odwiedzić 08.11.2014. Niezapomniane wrażenia GWARANTOWANE !
Aby zapewnić Wam to wszystko, dobraliśmy następujący skłąd grających:

..MAIN STAGE….progressive, psytrance, night psytrance, dark/forest…

LIVE ACTS

– ILIUCHINA [Spectral Rec /Global Army Music / Magnetika Agency – Izrael]
–> http://soundcloud.com/iliuchina

– HARMONIC REBEL [Psynon Records – Cypr]
http://www.soundcloud.com/harmonic-rebel

– PLASMA CORP. [Velano Rec – Chorwacja]
–> https://soundcloud.com/plasma-corp

DJ SETS

– CJ ART [ [j00f Music/Deepresense – Warszawa ]

– NOZYO [ Egodrop – Londyn ]

– MEFF [ Egodrop – Kraków ]

– WYRX [ Egodrop – Gdańsk ]

– BONGO [ MAE – Warszawa ]

– MABEAT [ MAE – Warszawa ]

– HAVAYA [ MAE / 3D VISION REC – Warszawa ]

….CHILL OUT…. ambient, psychill, psystep, dub, psybreaks…

– SOURONE LIVE ! [ Zenon Records/Glitchy Tonic Rec – Olsztyn]

– MOONDANCER [Quantum Digits Rec – Grójec] presents debut EP !!!

– Damon [Chillumafia / MAE – Warszawa ]

– Kjub [ Medulla Oblongata – 3City ]

– Arayan

– DeSpool

…DEKORACJE UV / 3D Visual Mapping…

2DEKO [Kraków]
www.facebook.com/2dekoo

MAE DECO TEAM [Warszawa]
http://www.facebook.com/MysticArtsEventDecoTeam

EGODROP
http://www.facebook.com/Egodrop

MDMT
https://www.facebook.com/mdmtstringart

Chaishop by Agata i Mateusz ( Leśna Szajka)

….SOUNDSYSTEM….

MEYER LINE ARRAY

#WEJŚCIÓWKI

1 FAZA : do 19.09 pierwsze 100 biletów PO 30 zł,na email " maegodrop@gmail.com" wyślij imię i nazwisko swoje i osób, za które chcesz zapłacić,a w odpowiedzi zwrotnej otrzymasz numer konta, na jaki należy dokonać wpłaty.

2 FAZA : od 20.09 do 03.11 bilety p 40 zł TYLKO na WWW.EVENTIM.PL

3 FAZA :od 3.11 bilety po 50 zł na www.eventim.pl,

BRAMKA / at the GATE : 50 PLN / 13 EURO

#MAIN FLOOR ACTS BIO :

ILIUCHINA [Spectal/Magnetika – Izrael/Niemcy]
–> http://soundcloud.com/iliuchina

Iliuchina to tak naprawdę 24 letnia Veronica Iliuhin Loren z Izraela. Mieszkająca na stałe w Niemczech, muzykę zaczęła tworzyć na początku 2007 roku. Od tego czasu ma na swoim koncie 6Epek i ponad 30 utworów na różnch kompilacjach. W czasie swej kariery grała już m.in. w Izraelu, Niemczech, Szwajcarii, Portugalii, Meksyku, RPA i Słowenii. Obecnie Veronica pracuje nad wydaniem debiutanckiego albumu. Tempo nagrań Iliuchiny waha się w przedziale 142-147 bpm.

HARMONIC REBEL [Psynon Records – Cypr]
–> http://www.soundcloud.com/harmonic-rebel
–> http://www.psynonrecords.com/

Harmonic Rebel to solowy projekt Andreasa Markitanis aka Centauro.
Andreas jest aktywnym członkiem sceny psytrance z którym poraz pierwszy zetknął się w roku 2000. Był to ważny punkt w życiu Andreasa, który postanowił rozpocząć karierę Dja oraz pomagał organizować pierwsze imprezy na Cyprze. W 2006 roku rozpoczął studia na kierunku Technologia Muzyki i Inżynieria Dźwieku w Londynie, dodatkowo swe zdolności rozwinął na kursie produkcji i masteringu na Uniwersytecie Westminster. Dwa lata później wspólnie z Seti założył projekt Seeds Of Play. Wraz z kolejnymi imprezami nabierał doświadczenia, które sprawiło, że postanowił założyć autorski projekt – Harmonic Rebel. Styl w jakim utrzymane są produkcje Andreasa można określić jako chunky, groovy, trippy psychedelic trance i uzależniony jest od pory o której gra. Obecnie trwają prace nad wydaniem debiutanckiego albumu Harmonic Rebel. Oprócz graniem na imprezach Andreas jest także managerem Psynon Records oraz inżynierem nagłośnienia na wszystkich imprezach Psynon.

PLASMA CORP [Chorwacja]
–> https://soundcloud.com/plasma-corp

Plasma Corp. to chorwacki projekt utrzymany w klimacie progressive trance. Przygodę z muzyką rozpoczął pod koniec lat 90-tych, a od 2008 roku tworzy własne nagrania. Ma na swoim koncie kilka EPek oraz utwory na różnych komp0ilacjach. Obecnie pracuje nad wydaniem debiutanckiego albumu. Plasma Corp. ma na swym koncie występy na wielu imprezach w Chorwacji, jest także coraz częstszym gościem na imprezach w innych europejskich krajach.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress