Meg Cocaine gościem najbliższej audycji Progressive Structures

 

Deepersense Pres. Progressive Structures 029 with Abyss @ Meg Cocaine [27-05-2014]

 

27 maja o godzinie 20:00 start dwudziestego dziewiątego epizodu audycji Progressive Structures, który poprzedzi imprezę o tej samej nazwie, która już 31 maja w klubie BauBar we Wrocławiu -> Progressive Structures Live!
W tym miesiącu z gościnnie wystąpi rezydentka klubu Prozak 2.0 czyli wizytówki krakowskiego clubbingu – Meg Cocaine W rolę gospodarza tym razem wcieli się Abyss.

 

Meg Cocaine

Od wielu lat na klubowej scenie Polski, gra, organizuje imprezy i ciągle ciężko jej wysiedzieć w jednym miejscu dłużej. Choć pochodzi ze Śląska i tam nie zadomowiła się na stałe, od Lublina, w którym rozwijała swój warsztat dj-ski po Londyn w 2005 roku, gdzie miała okazje rozwijać swoje umiejętności i „walczyć“ o prawdziwą kolekcję jej pierwszych płyt winylowych. W tym czasie przemierzyła Polskę wzdłuż i wszerz grając w najlepszych klubach min w: Sopocie, Katowicach, Szczecinie, Wrocławiu, Łodzi, Warszawie, Poznaniu, Częstochowie, Krakowie, Lublinie. Organizowała imprezy począwszy od klubowej sceny Juwenaliów Sląskich, we wspominanym z sentymentem Błędnym Kole, od 8 lat także w swoim rodzinnym mieście Zawierciu ( klub Novum ). Nie straszne dla niej są także akcje wspierające kobiety za deckami – Kobieca PROwokacja, w którą włączyła się także cała, muzyczna płeć piękna – Novika, Ramona Rey, An On Bast i wiele innych. Obecnie jej miejsce to Kraków, a serce to reaktywowany klub Prozak 2.0, gdzie rozkręca najgorętsze eventy m.in z Saschienne, Anja Schneider, Apparat, Radio Slave, Marc Houle, Troy Pierce, Oliver Huntemann, Marc Romboy, Noze a w planach wiele, wiele innych …

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress