Kupała Night Tales | INQbator – Katowice | 20.06.2014

Kupała Night Tales

 

20 czerwca 2014 zapraszamy Was do INQbatora na jedną z najkrótszych nocy w roku. Tej nocy podczas Kupała Night Tales zagrają dla Was: Zoogra, Jayex, Chicko & Mirin oraz DJe kolektywu Psylesia i Deepersense. O udekorowanie głównej sceny zadba Sayp, który przybędzie do Nas z najnowszymi "obrazami". Na Ashoka Stage jak zwykle miło i przytulnie za sprawą zacnych ChillOutowców i Chai Shopu Kasi :) Zapraszamy.

#Psylesia Stage

Zoogra LIVE! [ MAE – Warszawa]
Jayex [Czechy]
Chicko & Mirin [Walachian Tribe.cz]
Styropian [Psylesia/MAE – Katowice]
Marion [Psylesia/Ashoka – Rybnik]
Bubblegum [Psylesia – Kwaśnie Łąki]

#Ashoka Stage


Primal [Deepersense – Chorzów]
CJ Art [J00f Records / Deepersense – Warszawa]
Abyss [Deepersense – Kraków]
Chicko & Mirin [Walachian Tribe.cz]
Styropian [Psylesia/MAE – Katowice]
Marion [Psylesia/Ashoka – Rybnik]
Bubblegum [Psylesia – Kwaśnie Łąki]

#Dekoracje

Sayp [Walachian Tribe – Słowacja]
Ashoka

Wjazd: 12 zł
Start 22:00
End 05

#MAINinfo

ZOOGRA [MAE – Warszawa]
–> https://soundcloud.com/spaceelement

Pod pseudonimem Zoogra ukrywa się urodzony w 1978 roku Michał Dąbrowski a.k.a. Just Mike (Space Element). Projekt Zoogra ukierunkowany jest na takie style jak: goa-twisted psychedelic i dark trance. W młodości uczęszczał do szkoły muzycznej, ucząc się gdy na fortepianie. Kolejnym instrumentem "jego życia" była gitara, a muzyką heavy metal. Zainteresowania nowymi technologiami sprawiły, że postanowił tworzyć muzykę na komputerze – na "legendarnej" Amidze 500. W roku 1996 po raz pierwszy usłyszał nagrania w klimacie psychedelic trance, a po dwóch latach postanowił tworzyć muzykę w tym klimacie. Sporo jednak wody upłynęło w Wiśle zanim Just Mike "wypłynął" na szerokie wody. Na imprezie zadebiutował dopiero 9 kwietnia 2005 roku na organizowanej przez siebie imprezie "Polisz Psykick" w gdańskim klubie GGOG. Na imprezie tej poznał Przemka Ziółkowskiego (Magnatec), z którym tworzy projekt Stellar Magnitude. od czasów debiutu w 2005 roku jako Space Element i Stellar Magnitude, Michał grał na wielu imprezach w Trójmieście, Warszawie, innych miastach Polski oraz w Czechach i na Słowacji. Styl nagrań Michała utrzymany jest w klimacie goa-twisted psychedelic, w którym kosmiczne dźwięki łączą się z elementami nowoczesnego psytrance (fullon).

JAYEX [Czechy]
–> https://soundcloud.com/spacekirtan

Styl Jayex'a to melodyjny goa trance. Produkcja muzyki zajmuje się od przeszło 15 lat. Do tej pory grywał na wielu imprezach w Czechach i Słowacji. W Polsce do wystąpił raz, na Małpi Gaj OA w 2010 roku. Jego drugi projekt to Smoke Visions, pod tym pseudonimem nagrywa w klimacie dubstep.

CHICKO & MIRIN [Walachian Tribe – Czechy]
–> http://www.mixcloud.com/Chicko-walachiantribe/

PSYLESIA DJs
–> http://www.psylesia.org/
–> http://www.facebook.com/psylesia
–> http://www.mixcloud.com/Stryopian
–> http://www.psylesia.org/marion.htm

Ponadto na Psylesia Stage zagrają DJe kolektywu Psylesia: Bubblegum, Styropian i Marion. Jak zwykle więc nie zabraknie sporej dawki energetycznego i melodyjnego grania.

#CHILLinfo

ASHOKA
–> http://www.ashoka.com.pl/
–> http://www.facebook.com/AshokaPL

Sala barowa ponownie zamieni się w bajkowy Chill Out za sprawą kolektywu Ashoka. Tym razem na pewno niezabranie Kasii z ChaiShop'em. Wiemy, że się cieszycie z tego powodu. My też! \o/

#DECOinfo

Sayp zagości na naszych imprezach już czwarty raz. Uzdolniony Słowak przybędzie na Kupała Night Tales z najnowszymi obrazami.

SAYP [Walachian Tribe – Słowacja]
–> https://www.facebook.com/peter.hornak.5891

————————–————————–———-

Zdjęcia & video z naszych poprzednich imprez możecie znaleźć i pobrać z naszych stron – http://www.psylesia.org/ & http://www.ashoka.com.pl/

 

Skomentuj na forum

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress