Kollektiv Turmstrasse live x Prozak 2.0 [01-03-2014]

Kollektiv Turmstrasse Prozak 2.0

 

Niekwestionowani mistrzowie klimatycznego techno, duet Kollektiv Turmstrasse już 1 marca w Prozak 2.0! Nikt nie umie tak płynnie połączyć minimalu i neoklasyki, jak Christian Hilscher i Nico Plagemann, którzy tworzą razem Kollektiv Turmstrasse. Trzy słowa, które najpełniej oddają charakterystykę ich muzyki, to piękno, głębia i melancholia. Główną rolę w ich twórczości odgrywają rytm i melodia. Naprawdę, ciężko się nimi nie zachwycić – Kollektiv Turmstrasse chwytają za serce już od pierwszych dźwięków.

Od momentu wydania w 2004 roku debiutanckiej epki „New Weakness”, konsekwentnie pięli się na szczyty rankingów ambitnej muzyki elektronicznej. Obok całej masy remiksów, w ciągu dekady nagrali kilkanaście autorskich epek i singli dla najlepszych niemieckich wytwórni: Diynamic, Cocoon, Ostwind i Music Gewinnt Freunde, a także jeden pełnoprawny longplay – „Rebellion der Träumer” wydany w 2010 roku w Connaisseur Recordings. Album klasyfikowany jako połączenie downtempo i ambientu zupełnie nie oddaje jednak koncertowego wizerunku duetu. Bo Kollektiv Turmstrasse „na żywo” to prawdziwa tykająca bomba, która tylko czeka, by eksplodować na klubowym parkiecie. Rezydujący w Hamburgu artyści zabierają fanów w niezapomnianą, muzyczną podróż, z której każdy zachowuje tylko najlepsze wspomnienia. By się o tym przekonać na własnej skórze, wystarczy 1 marca odwiedzić prozakowe podziemia!
http://www.youtube.com/watch?v=Grq5rn34UKY

* Alternatywne wydarzenie na facebooku Kollektiv Turmstrasse:
http://www.facebook.com/events/735578133123452/

KOLLEKTIV TURMSTRASSE live / Musik Gewinnt Freunde / De

http://www.facebook.com/kollektivturmstrasse
http://www.residentadvisor.net/dj/kollektivturmstrasse
http://www.soundcloud.com/kollektivturmstrasse

————————————————————–

ENGLISH
Kollektiv Turmstrasse Undisputed Masters of climatic techno – Kollektiv Turmstrasse – will celebrate their 10th anniversary in Prozak 2.0 on March 8th. No one could mix minimal and neoclassical music as Christian Hilscher i Nico Plagemann do. The best three words describing their productions are: beauty, depth and melancholy. Kollektiv Turmstrasse released plenty of singles in the top German labels such as Diynamic, Cocoon, Ostwind, Connaisseur Recordings and Music Gewinnt Freunde.
Their melodies pull at the heartstrings from the first listen, check them out in Prozak 2.0!

————————————————————–

BILETY/TICKETS: 25 / 35 / 40 PLN (ilość ograniczona)
ekobilet
https://ekobilet.pl/prozak-dwa-zero/kol … 1389340282
biletomat
https://www.biletomat.pl/imprezy/kollek … -live-383/
_
Event on where2B with guest list/Wydarzenie na where2B z listą gości: http://www.where2b.org/event/2418

 

_______________________

Abyss

 

Skomentuj na forum

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress