John Digweed wystąpi w warszawskim klubie Basen!

John Digweed Basen Warszawa

 

 

Legenda progressive house, John Digweed wystąpi 29 listopada w Basenie! John Digweed to brytyjski DJ i producent. Swoją przygodę z muzyką rozpoczął w wieku 13 lat. Uznawany jest za jednego z najlepszych dj'ów muzyki klubowej i postrzegany jest jako artysta wiarygodny, inspirujący i nieustannie dążący do perfekcji.

Obraca się w kręgach progressive, house, trance, ale i nie tylko. Jego utwory i styl grania nie podlegają żadnym konwenansom. Jest uniwersalny w tym co gra i jak gra.
John jest również współzałożyciel wytwórni płytowej "Bedrock". Jego singiel wyprodukowany w 1999 roku – "Heaven Scent' okazał się przebojem na miarę światową, którego niepowstydzili się zremiksować tacy dj'e i producenci jak Yunus Guvenen, czy Satoshi Tomie. Krążek „For What You Dream Of”, wydany w jego własnej wytwórni płytowej “Bedrock” w 1993 roku, został wykorzystany w ścieżce dźwiękowej do kultowego już filmu „Trainspotting”.
John Digweed jest również inicjatorem comiesięcznego klubowego eventu Bedrock, który rozrósł się do skali międzynarodowej i statusu złotej płyty za album „Renaissance”, stworzony wspólnie z Sashą.

Do dziś kunsztu Digweeda można zasmakować podczas audycji radiowych "Kiss100" w Wielkej Brytanii, jak również na darmowym programie "podcast" na itunes.

JOHN DIGWEED
29.11 Basen / Warszawa
Bilety: 39/45/50pln

Miejsca sprzedaży: salony Empik, Media Markt, Saturn oraz na ebilet.pl, biletomat.pl,

evenea.pl, eventim.pl, ticketpro.pl

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress