JEBNO: Fusion Open Air 15-18.08.2013 (ok. Bydgoszcz)

jebno
Korzystając z długiego weekendu i pięknych okoliczności przyrody, jakie zapewnia nam Jebno – nadwiślańska łąka pod Solcem Kujawskim i jej zalesione zakątki. Mamy wielką przyjemność zaprosić was na muzyczną ucztę! Dla szczególnie głodnych mamy tłustą nowinę – w tym roku tupiemy aż 4 dni! Dbamy nie tylko o szczegóły dotyczące miejsca, ale również różnorodność muzyczną, którą pełnymi garściami będzie można konsumować z 3 scen:

– Psychedelic
– Tekkno/hc
– Chillout

Jesteśmy szczęśliwi, że jako ekipa Deepersense, będziemy mieli spory muzyczny udział w tym wydarzeniu: Na scenie chill out z drużyny dp zagrają:

Cj Art Live! (pierwszy live act Artura na scenie chill outowej!)
Ambeam live!
Abyss
Mistic
Konrad Kacak
Primal
CJ Priority

dodatkowo Primal wystapi na scenie psychodelic :)

Muzycznymi doznaniami karmić Was będą:

Na scenie Psychedelic:

– Psysutra b-day LIVE! (Cronomi Records/TranceChasers) – Silesia
– Daclee (Be Psychedelic) – Trójmiasto
– DdruMmer (S.C.C.) – Trójmiasto
– Dzida (Area303/Projekt Indra) – Poznań
– Drop'Psy (Neuroshocked) – Szczecin
– Elf (S.C.C.) – Trójmiasto
– Epix (Pulsar Tranceformation) – Ziemia
– Filthyfilter (Jebno Kolektyw) – Bydgoszcz
– Freetek – Szczecin
– Green Anemo (Pulsar Tranceformation) – Turek
– Gingerbread – Grenoble – Francja
– Havaya (3d vision rec) – Warszawa
– InLight (wolnaludzkosc.pl / Be Psychedelic) – Szczecin/Poznań
– Krisyon (Zenon Rec.Numen Music) – Warszawa
– Kuczer (Area303) – Trójmiasto
– Laser8 Poznań/Szczecin
– Lunatix (Synapsy) – Poznań
– May Ster (Dreamcatchers) – Tczew
– Moondancer (Spore Group) – Grójec
– Nell Bluebell (Landmark Recs./Numen Music) – Warszawa
– Nois (Egodrop) – Warszawa
– Ochen (LeśnaSzajka) – Warszawa
– Prajmal (deepersense.pl) – Chorzów
– Ross (Medulla Oblongata/Dreamcatchers) – Trójmiasto
– Rotor (Digital Disorder/No Comment Rec.) – Trójmiasto
– Silicium (Medulla Oblongata) – Trójmiasto
– Szopen (Medulla Oblongata/Digital Disorder) – Trójmiasto
– Wujek Óachu – (Jebno Kolektyw!) Elbląg
– Wyrzyk (Egodrop) – Trójmiasto

Scena Chill:

– Ambeam – LIVE! (Great Human Records / deepersense.pl) Bydgoszcz
– CJ Art LIVE! (Joof Recordings / deepersense.pl) – Warszawa
– Epigon – LIVE! (PulsarTranceformation) – Ziemia
– Abyss (deepersense.pl) – Kraków
– Arayan (The Tribe / Toksyna.fm) – Trójmiasto
– Bladzinsky – Trójmiasto
– CJ Priority (deepersense.pl) – Brodnica
– Dzida (Area303/Projekt Indra) – Poznań
– ELF (S.C.C.) – Trójmiasto
– InLight (wolnaludzkosc.pl / Be Psychedelic)
– Khakhulla (Spore Group) – Grójec
– Kjub in Dub (Medulla Oblongata) – Trójmiasto
– Ko2 – Wejherowo
– Konrad Kacak (Deepersense.pl) – Szczecin
– Kras (Puls Ziemi) – Poznan
– Lassu (+ Orchestra Lassu) – Trójmiasto/Bydgoszcz
– Marcooz (Frisky Radio / Mistique Music) / Gdańsk
– Moondancer (Spore Group) – Grójec
– Mykonid (Art Smiths) – Poznań
– Nomatrixx (Projekt Indra) – Ostrów WLKP
– Ozzy (Art Smiths) – Poznań
– Peterhol 9 (deepersense.pl) – Tomaszów Lubelski
– Prajmal (deepersense.pl / Chorzów)
– Ross (Medulla Oblongata/Dreamcatchers) – Trójmiasto

Na scenie Tekk:

– Basstraktor LIVE! – Toruń
– Verbalizer LIVE! – Trójmiasto
– 13 (Tekno kolektyw) – Toruń
– A6 (Punx Collective) – Słupsk
– Artificial (The sCore) – Trójmiasto
– Bogo (Punx Collective) – Słupsk
– BTS (Vidmo) – Warszawa
– Devwof (Groźna Nuta) – Warszawa
– Diabeł (Hardcore Devotion/GJT?!) – Lublin
– Furiza – Koszalin https://soundcloud.com/furiza
– Green Jesus (Weź Się Uczesz Rec) – Warszawa
– Jestem Kaktus (Sound Clarity) – Trójmiasto|
– Loczii (K23) – Trójmiasto
– LukWar (K23) – Trójmiasto
– Kavka (Protokultura) – Tczew
– Kuczer (Area 303) – Trójmiasto
– Marcus Zymmer – Francja
– Noradrenalin (Noradrenalin Vinyl Records / TE33NO Collective) – Legnica
– R-twist – Francja
– Ri0t (Rombanka Soundsystem / Szczecin)
– Rootshot (Dope Worx) – Warszawa
– Trietiak (Altimejt Bancz) – Bydgoszcz
– Technik303 – Wrocław
– Ubeq (Discordia) – Trójmiasto
– Ukash (TE33NO Collective) – Słupsk
– Wojnarowsky (Psy Discotekk) – Zielona Góra
– Zbinior (Groźna Nuta) – Warszawa

TT Chillout

czwartek/piątek
24:00 – 01:30 – Dub Bakers – live!
01:30 – 3:30 – Verbalizer
Open chill out decks

piątek/sobota
19:00 – 20:00 – Dub Bakers – live!
20:00 – 21:30 – Khakhulla
21:30 – 23:30 – Arayan
23:30 – 01:00 – Ross
01:00 – 02:00 – Ambeam LIVE!
02:00 – 03:30 – Inlight
03:30 – 04:30 – Epigon – LIVE!
04:30 – 06:00 – Salaman Trippa
06:00 – 07 30 – Lassu (+ Orchestra Lassu)
07:30 – 09:00 – CJ Priority
09:00 – 10:30 – Marcooz & Cj Art
10:30 – 12:00 – Konrad Kacak
12:00 – 13:30 – Bladzinsky
13:30 – 15:00 – Kras
15:00 – 16:30 – ELF
16:30 – 18:00 – Bongo

sobota/niedziela
19:30 – 21:00 – Ozzy
21:00 – 22:00 – Cj Art & Marcooz
22:00 – 23:30 – Dzida
23:30 – 01:30 – Moondancer
01:30 – 02:30 – CJ Art LIVE!
02:30 – 04:00 – Mykonid
04:00 – 05:30 – Abyss
05:30 – 07:00 – Primal
07:00 – 08:30 – Mistic
08:30 – 10:00 – Deepersense b2b
10:00 – 11:30 – Nomatrixx
11:30 – 13:00 – KO2
13:00 – 14:30 – Kjub in Dub

TT psychedelic:

czwartek/piątek

18:00 – 20:00 – Khakhulla
20:00 – 22:00 – Cltr
22:00 – 24:00 – Dac Lee
24:00 – 02:00 – LunatiX
02:00 – 04:00 – InLight
04:00 – 06:00 – Wujek Óachu
06:00 – 08:00 – Green Anemo
08:00 – 10:00 – Ddrummer
10:00 – 12:00 – Laser8
12:00 – 14:00 – Halle

piątek/sobota
18:30 – 20:00 – May Ster
20:00 – 22:00 – Gingerbread
22:00 – 23:30 – Sourone LIVE
23:00 – 00:30 – Epix
00:30 – 02:30 – Ochen
02:30 – 04:30 – Nell Bluebell
04:30 – 06:30 – Silicium
06:30 – 08:30 – Bongo
08:30 – 10:00 – Satanic Electro LIVE
10:00 – 12:00 – Dzida
11:30 – 13:00 – Kuczer
13:00 – 16:00 – Dzida/Green Anemo/Kuczer/ InLight/Nomatrixx Oldschool Goa B2B

sobota/niedziela:

17:30 – 19:30 – Prajmal
19:30 – 21:00 – Krisyon
21:00 – 22:30 – Moondancer
22:00 – 24:00 – Nois
24:00 – 02:00 – Fraktal Audio
02:00 – 03:30 – Szopen
03:00 – 04:30 – Wyrzyk
04:30 – 06:30 – Ross
06:30 – 08:00 – Meff
08:00 – 09:00 – Psysutra LIVE
09:00 – 10:30 – Elf
10:30 – 12:00 – Cea
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

TT tekk:

czwartek/piątek
18.00 – 20.00 DacLee
20.00 – 22.00 Wojnarowsky
22.00 – 23.30 BTS
23.30 – 01.00 Technik303
01.00 – 02.30 Piro
02.30 – 03.30 Kuczer
03.30 – 04.30 Marta Von
04.30 – 06.00 Ubeq
06.00 – 07.30 OKI
07.30 – 10.00 ?
10.00 – 12.00 ?

piątek/sobota
16:00 – 18:00 Kaktus
18.00 – 20.00 Cellular Level
20.00 – 22.00 Basstraktor live!
22.00 – 23.30 Verbalizer live!
23.30 – 01.00 LukWar
01.00 – 02.30 Loczii
02.30 – 03.30 Green Jesus
03.30 – 04.30 A6
04.30 – 06.00 Diabel
06.00 – 07.30 FAN 1138
07.30 – 10.00 "13"
10.00 – 12.00 Furiza

sobota/niedziela
16.00 – 18.00 Kontrasala
18.00 – 20.00 TdHard
20.00 – 21.30 Kavka
21.30 – 23.00 R-twist
23.00 – 00.30 Zbinior
00.30 – 02.00 Oldzija
02.00 – 03.30 Rootshot
03.30 – 05.00 Vaar
05.00 – 06.30 Ri0t
06.30 – 08.00 Devwof
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Energię potrzebną do tańca będziemy czerpać w tym roku z kilku chaishopów z ciepłymi posiłkami, za które odpowiedzialni będą: Muka Bar, Lassu i May Czay.

O wasz zmysł wzroku na scenie psychedelic zadba Pszczoła UV ze swoją pasieką, a wizualizacje serwuje: Piotr Serafin (http://www.zeropoint.cz). Pozostałe sceny udekorują: Art Smiths, Jebno Kolektyw, Jeźi Baba, May Ster i SuperMario.

Pole namiotowe będzie pozwalało wypocząć równie dobrze jak wydzielone miejsce postoju dla Camperów!

Nad waszym bezpieczeństwem czuwać będzie przyjazna i wyszkolona ochrona.

Wbitka na Jebno w cenie:
Bramka:
80 zł – karnet na całą imprezę
70 zł – karnet piątek – niedziela
35 zł – jedna noc

Przedpłaty do 8 sierpnia:
70 zł – karnet na całą imprezę

Zgłoszenia prosimy przesyłać mailowo na adres jebnoX@gmail.com, w odpowiedzi odeślemy dane do konta i udzielimy pozostałych informacji.

Skomentuj na forum: JEBNO: Fusion Open Air 15-18 sierpnia 2013 ok. Bydgoszczy

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress