IV Konferencja Muzyczna Audioriver @ UEK & Prozak 2.0 [12-04-2014]

Audioriver Konferencja Afterparty

 

Festiwal Audioriver ogłasza miasto, w którym 12 kwietnia 2014 zorganizuje czwartą edycję swojej Konferencji Muzycznej. Po Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu przyszedł czas na Kraków i Uniwersytet Ekonomiczny. Zagraniczną gwiazdą wydarzenia będzie połowa duetu Tiefschwarz, która wystąpi także na After Party w klubie Prozak 2.0. Konferencja została objęta Honorowym Patronatem Rektora Uniwersytetu Ekonomicznego, a partnerem wydarzenia są organizatorzy Juwenaliów UEK 2014.

Konferencja Muzyczna Audioriver to wydarzenie cykliczne i mobilne, mające na celu profesjonalizację biznesu związanego z muzyką alternatywną. Co ważne, to przedsięwzięcie skierowane nie tylko do osób, które pracują w przemyśle muzycznym lub rozważają taką karierę, ale do wszystkich fanów dobrych brzmień.

„Ten projekt jest dla nas szalenie ważny, bo daje możliwość dotarcia do osób, które potrzebują wsparcia w rozwoju swojej kariery ” – mówi rzecznik prasowy Audioriver, Łukasz Napora. „Panelistami są zawsze bardzo cenieni specjaliści, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem dzielą się z publicznością. Drugim celem jest pomoc w tworzeniu i promowaniu standardów, które na rynku muzycznym powinny obowiązywać. Nie tylko dajemy wiedzę, ale i staramy się naświetlać oraz rozwiązywać problemy utrudniające pracę artystom, managerom, organizatorom wydarzeń.”

Pierwsza edycja Konferencji Muzycznej Audioriver odbyła się w 2011 roku w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, a udział w niej wzięło blisko 300 osób zainteresowanych takimi tematami, jak sponsoring wydarzeń muzycznych, management artystów czy strategia i marketing. Druga Konferencja, która w 2012 roku miała miejsce na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, została wyprzedana, a rozmawiano o takich sprawach, jak organizacja festiwali czy kondycja polskiej sceny klubowej. Na ubiegłoroczną edycję, zorganizowaną na Uniwersytecie Wrocławskim, także zabrakło biletów, a dyskusje dotyczyły m.in. wytwórni muzycznych oraz sytuacji kobiet na scenie elektronicznej.

Zobacz relację video z edycji 2013:
https://vimeo.com/65211338

Po całym dniu spotkań i wykładów podczas IV Konferencji Muzycznej Audioriver, wieczorem przeniesiemy się na imprezę do klubu Prozak 2.0. Headlinerami wydarzenia będą Ali z Tiefschwarz oraz Kamp!, którzy tym razem wystąpią w wersji DJ-skiej.

Ali to połowa znanego, braterskiego duetu Tiefschwarz (Official), który występuje i produkuje już od lat 90., a pierwszy hit „Music” wydał w 2001 roku. Potem były jeszcze m.in. „Isst”, remiks Spektrum – „Kinda New” oraz przeróbki utworów takich gwiazd, jak Depeche Mode, Madonna, Missy Elliott, Kelis i Plastikman. Łącznie wydali kilkadziesiąt EP-ek i 4 albumy. Poza mocną stroną producencką, artyści słyną również ze świetnych autorskich mixów – potwierdzają to m.in. kompilacje dla Fabric, Watergate i Renaissance.

KAMP! to jeden z najbardziej znanych zespołów na polskiej scenie muzyki alternatywnej. Dzięki sukcesie ich debiutanckiego albumu (z takimi hitami, jak „Cairo”, „Melt” i „Distance of the Modern Hearts”), grupa występowała na wielu znanych międzynarodowych wydarzeniach – m.in. na Exit Festival, SXSW i The Great Escape. Kamp! można było usłyszeć również na Audioriver 2009 i 2013.

Wspierać ich będą znani reprezentanci polskiej sceny: Leon, Meg b2b Discox, Luke Hiero vs Pavlo oraz Roger.Gest.

Wystąpią:
Tiefschwarz (Ali)
Kamp! (DJ set)
Leon
Meg b2b Discox
Luke Hiero vs Pavlo
Roger.Gest

Bilety są już dostępne w salonach Empik, na www.audioriver.pl oraz na www.ebilet.pl. Wejściówka na całą Konferencję to 10 zł bez względu na dzień zakupu, ale radzimy nie zwlekać, bo zarówno w Poznaniu, jak i Wrocławiu zabrakło biletów. Bilet na After Party kosztuje 25 zł w przedsprzedaży oraz 35 w dniu wydarzenia.

IV Konferencja Muzyczna Audioriver odbędzie 12 kwietnia 2014 na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, a partnerem wydarzenia są organizatorzy Juwenaliów UEK 2014. After Party zorganizowane zostanie w klubie Prozak 2.0.


Dowiedz się więcej o Konferencji: www.facebook.com/events/536647833117589

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress