Henry Saiz & Pional – Uroboros

 

 

Henry Saiz Pional

 

 

Pjur jak zwykle buszując po neciku natknął się na coś ciekawego :D Tym razem jest to Epka "Saiza i Pionala" która wyszła 4 kwietnia tego roku, czyli dość niedawno :D . Myślałem że mam halucynacje bo coś cisza na forum, ale jednak nic z tych rzeczy :). Tytułowy wałek to raczej znany i przeorany przez wszystkie strony kawałek z jakże zacnej kompilacji Balance 19 zmiksowanej przez Henryka w 2011 roku.

Na singlu oprócz orygiału mamy Live Rework od Saiza oraz Permanent Vacation Remix.

Uroboros (Henry Saiz Live Take) – klimat rodem z jego pierwszego autorskiego albumu(ta fajna analogowość), całość brzmi naprawdę nieźle, jest lekko, nieco oldskulowo i bujająco, czuć świeżość, od 3:16 wchodzi melodyjka która szybko wpada w ucho. Z każdym odsłuchem jest coraz lepiej. Jak po 3 odsłuchach daje u mnie rade to znaczy że jest dobrze cool

Uroboros (Permanent Vacation Remix) – tutaj jest bardziej deepowo, stylowo przychodzi mi natychmiast na myśl Hernan Cattaneo. Jak na razie tyle z pierwszych spostrzeżeń bo ten kawałeczek będę musiał głębiej obadać. Od wyciszenia w 4:45 jest całkiem fajnie :)

Tyle ode mnie Heńki na chwilę dzisiejszą, miłego słuchania cool

 

Kto?: Henry Saiz, Pional
Label: Permanent Vacation
Nr katalogowy: PERMVAC1
Data wydania: 04.04.2014
Styl: Electronic, House, Progressive

 

Lista utworów:
1. Uroboros (Original Mix) 7:23
2. Uroboros (Henry Saiz Live Take) 6:13
3. Uroboros (Permanent Vacation Remix) 7:44

"Here comes the re-boost of the lovechild of Henry Saiz and Pional: 'Uroboros'. Originally released in 2011 as download only on Henry's Natura Sonoris label, this Balearic Symphony was built to stay. The 2014 Permanent Vacation wax edition is backed with an epic Dub house rework by the PV boys themselves and an exclusive live take of the original."
Żródło: https://soundcloud.com/henry-saiz/urobo … oud-teaser

Sample:http://www.beatport.com/release/uroboros/1267138

 

————————-

pure_tc

 

Skomentuj na forum


 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress