Hallucinations w/TLG [Psylesia] – 08-03-2014 – Vinyl, Rzeszów

Hallucinations Magowie Psychodelicznej Nuty

 

Zapraszamy na elektroniczne wibracje w rytmie psychodelicznych aranżacji. Tym razem gościć będziemy ekipę śląskich propagatorów pompatycznego brzmienia z Katowic, na co dzień tworzących kolektyw PSYLESIA w osobach TLG aka BUBBLEGUM, który zaprezentuje swoje autorskie produkcje, oraz STYROPIANA znanego z niezłomnego propagowania kultury Psytransu w kraju i za granicą. Spory bagaż muzycznych doświadczeń naszych gości, oraz kreatywność Magów Psychodelicznej Nuty zapewnią słodkawo – melodyjny deser, który powinen w szczególności przypaść do gustu kobietom. Natomiast na alternatywnej scence pojawią się panowie z igłami na krążkach tłoczonych głównie dla housowych producentów, a więc słodkiego plumkania na pewno nie zabraknie.
ENJOY!!!

Hallucinations

STAGE 1: Psytrance

TLG (Live) [Psylesia – Kwaśne Łąki]
STYROPIAN [Psylesia/MAE – Katowice]
PITT
FLOYD
DOMINORR
YAOS

STAGE 2: Underground house

SERGIUSZ [unitedbadflow.com]
AER [UnitedBADFlow]
MICHAEL SMOOTH [Beats of Silky Style]
DAZE [Beats of Silky Style]
ITSARI [Free Bass Movement]

Nagłośnienie: MPN Sound System
DECO: UVARTdecoTEAm
Vj & Visual Installations: Fuhek

2014-03-08
Klub Vinyl
ul. Piłsudskiego 31
Rzeszów
Start: 21:00
Entry: 10/15
Do godziny 22:00 Panie wstęp Free.

09.03.2014 -> Lazy Sunday Afterparty

TLG– (a właściwie 'the lone gunmen') to solowy projekt muzyczny, powołany przez Jacka Szymków (Bubblegum) w celu ukazania szerszej publiczności własnego spojrzenia na muzykę. Od 2006 roku Jacek jest członkiem kolektywu Psylesia gdzie na imprezach często można spotkać po stronie konsolety występując jako DJ. Bakcyla do tworzenia muzyki Jacek złapał w roku 1998 roku wraz z pierwszym zakupionym komputerem i oprogramowaniem umożliwiającym proste klejenie sampli. Z czasem pojawiły się bardziej wymagające aplikacje, wtyczki posiadające większe możliwości i mocniejsze komputery potrafiące obsłużyć to wszystko. Wszystkie te i inne sprzyjające czynniki spowodowały, że w 2011 roku zadebiutował oficjalnie na dwupłytowej kompilacji "Panta Deus" wydanej z okazji 10-lecia istnienia serwisu Psytrance.pl.

STYROPIAN- Urodzony w 1982 roku, mieszkaniec Katowic. W młodości był fanem takich zespołów jak Queen i Def Leppard. Z psytrance pierwszy raz zetknął się około roku 1997, kiedy to usłyszał nagrania grupy Juno Reactor. Na początku przygody z muzykę elektroniczną, nagrania i wiedzę czerpał z nieistniejącej już rozgłośni radiowej Evosonic i audycji „Technikum Mechanizacji Muzyki w radiu RMF. Wraz z rosnącą ilością imprez poszerzały się jego znajomości. Za namową DJ Dudi'ego kupił pierwsze vinyle i 12 października 2002 roku zadebiutował w małym klubie "Tarantula" w Bytomiu na imprezie "Psychedelic Experience". Niespełna rok później dołączył do ekipy serwisu Psytrance.pl Kolejnym etapem jego przygody z psytrance były wyjazdy na wielkie festiwale w Europie. Przełomowym rokiem dla Styropiana jako DJ..a był rok 2004, kiedy to został organizatorem cyklu imprez pod tytułem Trip To Goa (od III do VI) w katowickim klubie "Scena GuGalander". Na przełomie 2004/2005 założył kolektyw – Psylesia Crew, który co dwa miesiące organizuje imprezy z cyklu "….. Tales" w katowickim klubie INQbator. Od roku 2005 jest częstym gościem na imprezach w różnych miastach Polski, Czech i Słowacji. W roku 2008 dołączył do nowo powstałego kolektywu Mystic Arts Event, który organizuje w Warszawie imprezy z największymi i najciekawszymi producentami sceny psytrance. W swych setach łączy nagrania melodyjne i energetyczne, czasami pozwala sobie na lekką dawkę gitarowych dźwięków.

Sergiusz & Aer to reprezentanci śląskiej sceny underground house. Ściśle związani z tym nurtem organizują imprezy i zapraszają do siebie gości z całego kraju. Poza najważniejszymi festiwalami mają na swoim koncie mniejsze autorskie projekty w klubie Szuflada (Wodzisław Śląski), gdzie obecnie najczęściej można ich spotkać w akcji. Chłopcom nie jest obca również produkcja beatów, nie tylko housowych. Obecnie jako United Bad Flow skupiają się na szerzeniu kultu płyty winylowe.

 

Skomentuj na Forum

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress