Hallucinations w/ MEFF [Egodrop] / 21-04-2014

Hallucinations

 

Zapraszamy na rzęsisty chlust elektroniki z wiadra psychodeliki. Tym razem gościć będziemy MEFFA, krakowskiego konesera psychodelicznych brzmień, odpowiedzialnego miedzy innymi za projekty EGODROP oraz GOA DUPA OPEN AIR, skraplającego w swych setach mocno energetyczne melodie. Resztę psytransowego prysznica zaserwują Magowie podtrzymując zawilgoconą atmosferę poniedziałkowej nocy.
W sąsiedniej salce skapywać będą techniczne krople rozpylane przez nietuzinkowych kolekcjonerów Techno klasyki.
Enjoy!!!

 

Hallucinations

STAGE 1: Psychedelic

MEFF [Egodrop]-Kraków
PITT
DOMINORR
MAJMAJ
YAOS

STAGE 2: Techno

KinkyOutsider ['kokoCunt']- Kraków
FLOYD
FUNTOMASS [Beats of Silky Style]
PREZO [Tricktrap]
JERRY HOLDMAN [Mechaniczna Pomarańcza]

Nagłośnienie: MPN Sound System
DECO: UVARTdecoTEAm
Vj & Visual Installations: Precyzja.org (wizualizacje generatywne)

2014-04-21
Klub Vinyl
ul. Piłsudskiego 31
Start: 21:00
Entry: 10/15

KinkyOutsider – Uważa, że i tak nikt tego nie czyta, a muzyka broni się sama i to ona powinna być najważniejsza! Ortodoksyjny winylowiec. Za gramofonami od 2009 roku, na imprezach od zawsze.
W jego setach usłyszeć można głównie mroczne, industrialne stuki, puki i szelesty oparte na ciężkich stopach, w które wplata lżejsze, pełne emocji, melodii i żywych instrumentów wyciskacze łez.
W ostatnich latach grał na imprezach ze śmietanką światowej sceny: Radio Slave, Oliver Huntemann, Marc Houle, Max Cooper, Matador, Psyk, Xhin, Kassem Mosse. Współtwórca marki kokoCunt, produkującej ciuchy nawiązujące do tematyki kultury techno.
https://soundcloud.com/KinkyOutsider
http://facebook.com/buttakeit

PREZO- Zaczął grać z winyli jako dj w roku 2000. Odkąd wyemigrował do USA zaczął kolekcjonować płyty winylowe oraz promować w Filadelfii własne imprezy w klubie Silk City .W kraju udziela się jako dj w klubach prezentując przekrój muzyczny począwszy od house'u po techno z elementami funku i electro. Obecnie tworzy utwory w projekcie Tricktrap utrzymane w stylistyce ambient minimal techno.
https://soundcloud.com/prezo6

Jerry Holdman- pochodzi z Koszalina, gdzie pierwsze kroki za gramofonami zaczął stawiać w 2007 roku. Pod koniec roku 2008 związał się ze znanym na Pomorzu i nie tylko klubem Plastelina. Gatunek jaki reprezentuje to bezkompromisowe Techno głównie w stylach Detroit, Tribal, Industrial oraz Dub.
https://soundcloud.com/jholdman

 

http://www.psytrance.pl/
http://www.imprezy.rzeszow.pl/
https://www.facebook.com/1eye.design

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress