GUS GUS Dj Set / President Bongo @ Prozak 2.0 [14-03-2014]

President Bongo GusGus Prozak 2.0

 

President Bongo, najbardziej szalony członek Gus Gus, już 14 marca wywróci Prozak 2.0 do góry nogami!

Pochodzący z mroźnej Islandii President Bongo to tak naprawdę Stephan Stephensen, jeden z założycieli Gus Gus. Od czasu powstania zespołu w 1995 roku, wielokrotnie zmieniał się jego styl i skład, ale President Bongo wciąż pozostaje czołową postacią ekipy z Reykjavíku. Największy rozgłos przyniósł im wydany w 2011 roku – ósmy z kolei – album „Arabian Horse”, który spowodował, że zespół zapracował na status headlinera na wielu europejskich festiwalach.

Ale Stephan Stephensen nie ogranicza się do działalności z Gus Gus. W 2010 roku nagrał singiel z dOP, a z Jackiem Schidtem tworzy kolektyw Gluteus Maximus. Spod ich ręki wyszło kilka epek wydanych w labetu Radio Bongo, dystrybuowanego przez słynny koloński Kompakt. Panowie wydali też wiele house’owych remixów, m.in. Ady, Sigur Rós, Trentemöllera i, co dość oczywiste, Gus Gus.

http://www.youtube.com/watch?v=tzeeMOifOMQ

To, co cechuje sety Stephensena, to spontaniczność i nieprzewidywalność. President Bongo lubi integrować się z publiką, którą w kilka sekund potrafi wprawić w szał zabawy. Jak sam opisuje: „uderzam tam, gdzie boli najbardziej – i to ze zdwojoną siłą!”. W zeszłym roku na festiwalu Audioriver President Bongo zagrał z Gus Gus fenomenalny koncert, tym razem zapraszamy do Prozak 2.0 na jego set didżejski!

PRESIDENT BONGO / GusGus / Ic

BSHOSA/ 1500

MATIK AUTOMATIK

MEG

————————–————————–———-

ENGLISH
President Bongo, the most insane member of Gus Gus, will turn Prozak 2.0 upside down on March 14!

Hailing from the cold Iceland, President Bongo is Stephan Stephensen, one of the Gus Gus founders. But he is not limited to the activities of Gus Gus. In 2010, he recorded a single with dOP, and he runs the Gluteus Maximus collective with Jack Schidt. They released many house remixes, including Ada, Sigur Rós, Trentemøller and Gus Gus. Stephensen’s dj sets are known from their spontaneity and unpredictability. President Bongo loves to integrate with the audience, which he can turn into a frenzy. As he describes himself: "I hit where it hurts! And it hurts twice as bad as it should!" We invite you to Prozak 2.0 for a Gus Gus DJ set!

————————–————————–———-

BILETY/TICKETS: 20 / 30 PLN (ilość ograniczona)

ekobilet
https://ekobilet.pl/prozak-dwa-zero/president-bongo—gusgus-x-prozak-2-0-1391782996

biletomat:
https://www.biletomat.pl/imprezy/president-bongo-gusgus-469/
_
Event on where2B with guest list/Wydarzenie na where2B z listą gości: www.where2b.org/event/2420
 

Skomentuj na forum

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress