Golden Vision meets Deepersense, Gugalander, Katowice (20-09-2013)

 

event fb1

 

Golden Vision to idea wskrzeszenia poprzemysłowego Śląska poprzez organizację wydarzeń łączących różne formy sztuki. Pod nazwą „Deepersense” kryje się pasja do głębokich elektronicznych brzmień poruszających nie tylko ciało, ale również duszę i wyobraźnię, a zarazem dotykających najczulszych sfer mentalnych. Z połączenia sił obu ekip powstało wydarzenie w klubie Gugalander. Jest to projekt mający na celu pokazanie czegoś nowego w centrum Katowic, wydarzenie to nie jest tylko muzyczną imprezą klubową, lecz będzie to swego rodzaju performance muzyczno – wizualny, gdzie grana muzyka łączyć się będzie z sztukami wizualnymi na żywo. Wszystko to dziać będzie się w miejscu które idealnie nadaję się na takiego rodzaju wydarzenia, klub bowiem jest starym teatrem a aktualnie stowarzyszeniem teatralnym, dzięki temu ma on unikalne właściwości potrzebne do organizacji takiego przedsięwzięcia.

 

Line UP:

Cj Art LIVE! (Frisky Radio / Contrast / Sudam / Deepersense) Warszawa
http://www.beatport.com/artist/cj-art/16307
http://www.mixcloud.com/cjartt/
http://soundcloud.com/cjart

Turi b2b Omoziu (Techno na Granicy) Skoczów & Strumień
https://soundcloud.com/turi
https://soundcloud.com/omoziu
http://www.mixcloud.com/TechnoNaGranicy

Mistic (Koloid.net / Deepersense) Wrocław
https://soundcloud.com/dip-mistic
https://www.facebook.com/pages/Mistic/221343877915371

Konrad Kacak (Deepersense) Szczecin
https://soundcloud.com/konrad-kacak
http://www.mixcloud.com/konradkocyk

Abyss (Deepersense) Kraków
https://soundcloud.com/deepersense-pl
http://www.mixcloud.com/abyssDP

Primal (Deepersense) Chorzów
http://www.mixcloud.com/deepersensepl7
http://www.mixcloud.com/Sagitive_Primal/

Wizualizacje na żywo przedstawiać będzie:

Piotr Serafin (Zero Point) Praga
http://www.zeropoint.cz/?page_id=132

Klimat: Elektronika (Progressive, Techno, Minimal, Ambient, Drone)

Wstęp: 10 zł

Start: 21 00
End: ??

http://www.gugalander.art.pl/gugalander/Dojazd.html

————————–————————–————————–

Za stronę wizualną tego projektu odpowiadać będzie:

Piotr Serafin – Związany z muzyczną sceną od 1989 roku. Współtwórca klubu Machina w Wodzisławiu Śląskim, a także programu TV ”Techno Planet” (1994-1996). W latach 95-96 prezenter muzyki elektronicznej w radiu 90 FM. Od 2009 roku jest jego głównym zainteresowaniem stały się sztuki wizualne w szczególności Mapping 3d. Jako VJ świecił na wielu wydarzeniach klubowych i kulturalnych na terenie Polski, Czech i Słowacji. Udziela się w grupach Chodzioto, MapMe a także Zero Point.

Efekty jego zainteresowań możecie sprawdzić tutaj:

http://www.youtube.com/watch?v=9xQ99LQMJx0

 

Odpowiedzialni za wprowadzenie w dobry muzyczny klimat:

CJ Art – czołowy dj i producent, który graniem i tworzeniem w mrocznych klimatach zajmuje się od niemal dekady. Na przestrzeni tego długiego czasu pracy z muzyką konsekwentnie starał się rozwijać i promować scenę undergorundową (czego owocem stało się m.in. strona/forum deepersense.pl założone z przyjaciółmi dzielącymi wspólną muzyczną pasję). Wierny i oddany muzyce deep&dark progressive/tribal i niech tak pozostanie :)

Turi i Omoziu – przedstawiciele świetnie rozwijające się ekipy związanej z mocnymi imprezami Techno Na Granicy na których pojawia się czołówka najlepszych polskich dj'ów i producent'ów. Dobrze wiedzą jak przy pomocy pompującej techniczno-minimalowej muzyki wprowadzić tłum w stan hipnozy.

Mistic – Przygodę z graniem rozpoczął w 2008 roku, gdy ukończył “Dj SQUL” pod opieką Dj Notaba, wtedy odkrył duszę zawartą w płytach winylowych i głębię muzyki Minimal. Jego sety są bardzo różnorodne i nieprzewidywalne.Zaczynał od muzyki Progressive-house, z czasem dołączył różne odmiany Minimalu, Tech-house, Deep-house, Elektro, Techno oraz Psychedelic Trance. Zaliczył wiele ważnych imprez dzięki zaproszeniom Wrocławskiego kolektywu [Punkt.] oraz Deep In Progress. W kwietniu 2011 roku wydał swój pierwszy kawałek „Dragon Hunt” na składance VA – Breslau Underground [P]rec. Obecnie współpracuje z Agencją Artystyczną Koloid.net.

Konrad Kacak – Przez Trance, House i Techno do Progressive. Konrad musiał przejść długa drogę żeby w końcu znaleźć swoje muzyczne Ja. Obecnie skupia się na różnych odmianach muzyki progressive. Grał w takich klubach jak: Sfinks700 (Sopot), Boom Bar (Szczecin), Alter Ego (Szczecin), Bohema (Nowy Sącz), The Liquid (Szczecin). Podczas tych kilku występów miał możliwość grania z takimi osobami jak: John 00 Fleming, Moshic, CJ Art, Remo Klein, Marcooz, Angelo Mike, Jakub Rene Kosik, i z wieloma innymi. Właściciel nie istniejącego portalu c32.pl

Primal & Abyss – organizatorzy imprezy, związani z ekipą deepersense.pl. Pojawiają się co jakiś czas podczas audycji Progressive Structures w houseradio.pl a także na scenach undergroundowych eventów. Ich spektrum muzyczne nie ma ograniczeń, na imprezie postarają się o odpowiednie do niej wprowadzenie i zakończenie.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress