Golden Vision meets Deepersense, Gugalander, Katowice (20-09-2013) – Time Table!

Podajemy oficjalny time table na dzisiejszą imprezę:

do 21 30 Intro (Primal)

21 30 – 22 30 – Kofler

22 30 – 23 30 – Djemba

23 30 – 00 30 – Mistic

00 30 – 02 00 – Cj Art (Live Act!)

02 00 – 03 30 – Turi b2b Omoziu

03 30 – ?? – Deepersense b2b Team (K.Kacak, Cj Art, Primal, Mistic)

Do zobaczenia w klubie!

event fb1

ps.

Z ostatniej chwili: wobec nieobecności Damiana aka ”Abyss” na imprezie zostały zabookowane gościnnie 2 osoby dobrze znane imprezowiczom na Śląsku:

Kofler – DJ, producent, organizator ŁĄŁĄŁĄ – imprezy promującej najświeższe brzmienia muzyki klubowej na terenie całego Śląska. W swoich setach w unikalny sposób łączy różne gatunki, wykorzystując szybkie i płynne przejścia oraz efekty bawi się dźwiękiem wytwarzając przy tym niesamowite pokłady energii, która udziela się ludziom na parkiecie.
Dla nas zagra specjalny set w klimatach house, techno.

Djemba – Jako dzieciak zakradał się by podsłuchiwać muzykę starszego brata z gatunku Rave, co pewnie w znacznym stopniu wpłynęło na jego późniejsze zainteresowanie elektroniką. Z biegiem czasu Adam zaczął wkręcać się w klimaty dj’skie. Pierwsze występy na imprezach w jego wykonaniu charakteryzowały się dużym dynamizmem i pozytywnym klimatem z gatunku Tribal Techno. Od dłuższego czasu współorganizuje wraz z przyjaciółmi z kolektywu cykl imprez o nazwie Tajne Komplety w klubie INQ. Od lutego tego roku, również w katowickim INQbatorze ruszył kolejny cykl imprez z którym Djemba ma wiele wspólnego – tym razem czysto techniczny Hypnotech. W jego setach dominują psychodeliczne, zapętlone i mroczne minimalistyczno-techniczne dźwięki.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress