Equinox4 @ Wrocław [22-03-2014]

Equinox 4

 

"Wśród dźwięków traw, dalekich podróży zbieranych informacji nie zostawimy was na długo. Tak, stało się nadchodzi… kolejny. Spodziewajcie się niespodziewanego, wypatrujcie znaków. Spotkajmy się po raz kolejny aby świętować zrównanie dnia z nocą"

Już w najbliższą sobotę we Wrocławiu kolejna edycja imprezy sygnowanej marką Equinox. Jak sama nazwa wskazuje data imprezy nie jest przypadkowa, gdyż odbywa się niemal w równonoc wiosenną. I choć od tego momentu nocy zaczyna ubywać kosztem dnia to ta jedna noc z pewnością będzie jedną z najdłuższych spędzonych na parkiecie bądź na scenie chillout. A wszystko to w pięknej otoczce za sprawą wizualizacji, które stworzy Optical oraz dekoracji przygotowanych przez Equinox Tribe i Pszczoła UV. Kto uczestniczył w organizowanej w grudniu drugiej edycji Minds Circus już wie czego może się spodziewać. Dodatkowo o wideo-relację zadba Acidbartol.

Headlinerem imprezy będzie pochodzący z Polski Tetrasound, który gościł na poprzedniej edycji Egodrop. Gościnnie z ekipy Deepersense zagra Primal. Szczegóły na plakacie promującym imprezę.


Na stronie http://equinox.wroclaw.pl znajdziecie film promujący imprezę jak również informacje odnośnie biletów. W dniu dzisiejszym kończy się przedsprzedaż więc warto zaopatrzyć się w wejściówkę w cenie 20 zł.

Event na FB: https://www.facebook.com/events/3637052 … 0/?fref=ts
gdzie niebawem pojawi się informacja odnośnie time table oraz owianej dotąd tajemnicą miejscówki.
 

Skomentuj na forum

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress