Deepersense in Tour

 

Deepersense in Tour

 

Najbliższy weekend szykuje się niezwykle intensywnie i ekscytująco. Już w piątek w Katowicach na Golden Vision Music & Art Festival ekipa DP w składzie CJ Art, Primal, Abyss zagra na scenie Dark gdzie dodatkowo świętujemy urodziny Bogny, czyli Vortex Visual Division. A oprócz nas na scenie tak tuzy jak Cream, BRESLAU TECHNO (Czubek, Mistic, Janeda) Solid Techno Kick (Pathar & Rooreck), Lubica, Luke Drehen czy Dark@System.

 


 


Tej samej nocy przenosimy się do katowickiego INQbator Klub, gdzie na imprezie Kupała Night Tales nasze trio (CJ Art, Primal, Abyss) zagra na scenie Ashoka. Tutaj już klimat bardziej chilloutowy, choć chyba już przyzwyczailiśmy, że i na tej scenie pozytywnego flow nie zabraknie. Oprócz ekipy Deepersense tradycyjnie gospodarze w osobach Styropian, Marion, Bubblegum, pyszny chai shop od Kasi z Ashoki oraz Chicko i Mirin, czyli goście z Czech.

 


 


Na tym nie koniec. Najkrótsza noc w roku to pierwszy tegoroczny open air, na którym zagościmy. Na horyzoncie Mielec, gdzie w sobotnią noc wystąpi CJ Art w blasku ogniska i wizualizacji od Vortex Visual Division. Noc Kupały zapowiada się rewelacyjnie. Oprócz DP Team wystąpią również Zoogra, Meff, Magowie Psychodelicznej Nuty (Yaos, Pitt, Dominorr) oraz Acme, Koda Kade i JazZu (New Moon).

 

 

Can't wait!

 

——————–

Abyss

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress