Deepersense, Egodrop & Mamomam Present: SUNDIAL AEON LIVE! Planetarium Śląskie 25-10-2014

 

SUNDIAL AEON LIVE Deepersense & Egodrop Planetarium Śląskie Poster official

 

 

25.10.2014 wspólnie z ekipami Egodrop & Mamomam otwieramy nowy rozdział w historii śląskiego Planetarium. Od dawna zastanawialiśmy się jak wykorzystać potencjał, który drzemie w tym miejscu dla potrzeb muzyki ambient i chillout. Łącząc audiowizualne możliwości i klimat tej wyjątkowej lokalizacji postanowiliśmy zapoczątkować cykl "Imaginarium". Tym samym serdecznie zapraszamy na pierwszą odsłonę zatytułowaną "Astral Senses".
Naszymi specjalnym gośćmi będzie ekipa Sundial Aeon, jeden z najbardziej rozpoznawalnych na świecie polskich projektów tworzących szeroko rozumianą muzykę psychodelic chillout i ambient.

Oprócz bezsprzecznych walorów muzycznych bądźcie przygotowani na kosmiczne wizualizacje z wykorzystaniem aparatury Planetarium Śląskiego, o której zadbają Fuhek (Egodrop) oraz Vortex Visual Division (Deepersense/BRESLAU TECHNO)

Planetarium Śląskie to największe i najstarsze planetarium i obserwatorium astronomiczne w Polsce w 1955 roku dla uczczenia pamięci wielkiego polskiego astronoma, Mikołaja Kopernika. Zostało wyposażone w aparaturę projekcyjną, umieszczoną pod 23-metrową kopułą stanowiącą ekran sztucznego nieba. Na półkulistym ekranie odtwarza ona wygląd nieba oglądanego w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca na Ziemi. Ruchome projektory Słońca, Księżyca i planet pokazują wszelkie zmiany na niebie dziennym i nocnym związane ze zjawiskami na Ziemi i w jej sąsiedztwie.

Po seansie w chorzowskim planetarium zapraszamy na after, który odbędzie się w klubie Młotkownia w Rudzie Śląskiej. Dla posiadaczy wejściówek na występ Sundial Aeon dostępna będzie pula tańszych biletów.

Więcej info znajdziecie tutaj: DEEP CONNECTION

 

****INFO****

 

….MUSIC….

SUNDIAL AEON LIVE!

Sundial Aeon zostało założone jesienią 2005 z inicjatywy członka legendarnego Aural Planet o pseudonimie Raiden (Radoslaw Kochman). Do grupy należą także: Daniel Lulkowski / Dan (Hoyden Space), Patryk Gegniewicz / Revisq (Electronic Act Itoa) oraz Vladislav Isaev / Scann-Tec. Debiutowali w 2006 r. albumem Metabasis w portugalskim labelu Flow Records. Dotychczas wydali w sumie sześć albumów, ostatni „Analysis” w tym roku. Ich muzyka gościła w takich labelach jak: Ultimae Records (Francja, słynna seria Fahrenheit Project), Flow Recs(Portugalia) Yellow Sunshine Explosion (UK) Chillcode Recs (Niemcy) czy Sofa Beats (Dania) Obecnie pracują nad nowym albumem. Muzyka Sundial Aeon już dziś jest używana do wielu projektów, takich jak chociażby gry komputerowe, strony internetowe, telewizja czy spoty radiowe.

http://www.sundial-aeon.pl/
https://www.facebook.com/sundialaeon.official
https://soundcloud.com/sundial-aeon-official

 

…VISUAL MAPPING…

FUHEK (Egodrop)
https://www.facebook.com/Egodrop
VORTEX VISUAL DIVISION (Deepersense/Breslau Techno)
https://www.facebook.com/bogienvortex

 

…WHERE?…

Planetarium Śląskie, Park Śląski, Chorzów Aleja Planetarium 4
www.planetarium.edu.pl

 

…TICKETS…

Wejście/bramka – 30 PLN
Przedsprzedaż – 20 PLN

Aby zakupić bilet w przedsprzedaży prosimy o przesłanie emaila z potwierdzeniem rezerwacji na adres deepersense.pl@gmail.com. W treści maila prosimy o informację odnośnie liczby wejściówek oraz imiona i nazwiska osób rezerwujących. Po otrzymaniu wiadomości odeślemy wam informacje niezbędne do zakupu wejściówki. UWAGA! Ilość miejsc ograniczona!
Dla osób, które zakupią wejściówkę dostępne będą tańsze bilety na oficjalny after po seansie w Planetarium. DEEP CONNECTION | Sundial Aeon Live ! AfterParty

 

Zapraszamy!!

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress