Chaim – Blue Shadow

 

 

Chaim Blue Shadow

 

 

Przychodzę z pracy, odpalam kompa ogarniam tematy muzyczne, aż tu nagle widzę informację, że ziomek Chaim wydał nareszcie znany chyba wszystkim numer "Blue Shadows"! I to prawie 2 miesiące temu :shock: Pierwszy raz usłyszałem kawałek na mixie "Sasha ‎– Never Say Never" gdzie jeszcze grany był pod tytułem "What's Your Name" \o/. Grał go też Guy Gerber na darmowym albumie "Who's Stalking Who?" już pod obecną nazwą "Blue Shadows (GG White Isle Remake)". No i Guy J jak był w 1000m2 :D Kawałek gruby więc nie ma co się dziwić, że można było go usłyszeć w miksach i setach czołówki grajków muzyki elektronicznej. Na dobrym sound systemie bania puchnie, nawet można leciutko podkręcić tempo o kilka BPM-ów dla lepszego samopoczucia :D Oryginał każdy zna więc nie nie ma o czym pisać, co do remixów:

A2. Blue Shadow (Tennis Remix) – taki jakiś lekko połamany, lekko hipnotyzujący, lekko pompujący…. i tyle z pierwszych wrażeń bo słucham dopiero drugi raz….ale dość ciekawa interpretacja;
B1. Blue Shadow (Guy Gerber Remix) – wersja tech-hałsowa w klimacie typowym dla nagrań G. Gerbera, całkiem fajny klikacz. Myślę, że każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie.

 

Kto wydał: Chaim
Tytuł: Blue Shadow
Label: Rumors
Remixerzy: DJ Tennis, Guy Gerber
Nr. Kat. #: RMS002
Format: Vinyl, digital
Data wydania : 5 maj 2014


Traklista:
A1. Blue Shadow
A2. Blue Shadow (Tennis Remix)
B1. Blue Shadow (Guy Gerber Remix)


Nawet powstało oficjalne video:
https://www.youtube.com/watch?v=jSYg0D4luIE

 

———————–

pure_tc

 

Skomentuj na forum

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress