Boom Festival 2014

 

 

 

Boom Festival 2014

 

Wielkimi krokami nadciąga kolejna edycja słynnego na całym świecie Boom Festival. Do jego rozpoczęcia pozostał już tylko miesiąc. Na portugalskiej ziemi w Idanha-a-Nova w terminie 4-11 sierpnia spodziewać się można wielu rodaków. Co przyciąga tak wielu Polaków (mimo odległości) na tegoroczną edycję? Oprócz niekwestionowanych atrakcji artystycznych, niepowtarzalnego klimatu i wspólnej zabawy w multikulturowym gronie również bardzo istotny fakt w postaci darmowych biletów na to wydarzenie. Jakiś już czas temu dotarła z Portugalii ta znakomita wieść. Dla Polaków na tegorocznej edycji przygotowano bowiem darmowe wejściówki (nasz kraj został wylosowany spośród innych państw) Ich liczba była limitowana (1500 sztuk) w związku z powyższym nie wszyscy, którzy wypełnili formularz zgłoszeniowy stali się szczęśliwymi posiadaczami wejściówek. Pozostali mogą liczyć na zakup biletu poprzez stronę internetową, którą podajemy poniżej lub możliwość uzyskania biletu z obiegu wtórnego (istnieje możliwość przepisania biletu o czym informował ambasador Boom Festival w Polsce)

Będzie to dziesiąta edycja festiwalu. Pierwsza odbyła się w 1997 r. Odbywa się obecnie co dwa lata. Jak piszą organizatorzy "BOOM IS NOT ONLY A FESTIVAL, IT IS A STATE OF MIND"

Boom to nie tylko festiwal, to doświadczenie przemiany, by stworzyć nową kulturę.

Boom odzwierciedla zmiany, które nastają we wszechświecie rozwijając jedyne w swoim rodzaju doświadczenie, zawierające w sobie czerpanie radości z kontaktu z naturą, neotrybalizm, najlepszą muzykę współczesną, stymulujące umysł wykłady prowadzone przez ogólnoświatowych aktywistów, oraz inspirację płynącą ze sztuki z najwyższej półki.

Boom przyłącza się do idei ‘myśl poza schematami’, ukazując oryginalne sposoby wyrażania siebie poprzez łączenie alternatywnej I psychodelicznej kultury świata. To całotygodniowe doświadczenie, z dala od dominującej kultury, na słonecznej, nieskażonej, wolnej od broni jądrowej, ziemi Portugalii. 

To Ty, Boomersie, jesteś głównym powodem istnienia Boomu!

Szczegółowe informacje na temat festiwalu znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej lub wersji polskojęzycznej.

Źródło: http://www.boomfestival.org

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress