03/06 | Voyager Tales

 

Nasze "opowieści" są jak podróż, dlatego też 3 czerwca 2017 zapraszamy Was do katowickiego INQbatora na Voyager Tales. Głównym gościem imprezy będzie Thomas Dubreuil, który wystąpi ze swoimi dwoma projektami: Voyager i Altöm. Ponadto na imprezie zagrają: Abyss, Huivico, Amb, Dextrino i DJe kolektywu Psylesia.

 

# PSYLESIA STAGE

VOYAGER live! [TechSafari Records, Francja]
ALTÖM retro set [Neurobiotic, Francja]
ABYSS [Deepersense, Kraków]
TLG [Psylesia, Kwaśne Łąki]
STYROPIAN [Psylesia/MAE, Katowice]
MARION [Psylesia/Ashoka, Rybnik]

# ASHOKA STAGE
HUIVICO live [Kraków]
AMB [Muchomornia/Deepersense, Skrzeszów]
DEXTRINO [Mamomam Records, Chorzów]
STYROPIAN [Psylesia/MAE, Katowice]
MARION [Psylesia/Ashoka, Rybnik]
SZYMKOV [Psylesia, Kwaśne Łąki]

# DEKORACJE
CYREAL [Czechy]
ASHOKA

# WJAZD
20 zł
 

VOYAGER [TechSafari Records, Francja]
→ www.soundcloud.com/voyagerlab
→ www.voyager.co.nf/home.html
→ www.techsafarirecords.com

Voyager to autorski projekt francuskiego producenta Thomas'a Dubreuil'a. Projekt powstał w 2007 roku i był małą odskocznią od tego co Thomas tworzył wspólnie z przyjacielem jako Altöm. Urodzony w roku 1975 roku Thomas z muzyką związał się bardzo szybko. W wieku 6 lat rozpoczął naukę gry na fortepianie w wieku 6 lat. Dwa lat później był uczniem narodowego konserwatorium na kierunku teorii muzyki i fortepianu klasycznego. Po ukończeniu szkoły średniej rozpoczął studia na wydziale filmowym, zostając edytorem/grafikiem/kompozytorem efektów dźwiękowych. Mając styczność z muzyką postanowił rozpocząć przygodę jako producent muzyczny. Najpierw z przyjacielem (Alexis Cornet) założył projekt Altöm. W 2006 roku przeniósł się do Barcelony i po roku założył w pełni autorski projekt – Voyager. Mineło prawie 10 lat zanim wydał debiutancki album, ale w roku 2016 nakładem kanadyjskiej wytwórni TechSafari Records ukazał się jego debiutancki album "The Source". Kolejnym projektem Thomasa jest Ocean, pod tym pseudonimem prezentuje brzmienia progressive / electro. W połowie pierwszej dekady XXI wieku wspólnie z Celli Firmi (Earthling) i David Nachmias (DJ Dado/GMS) nagrał kilka utworów jako TCD. Poza aktywnością muzyczną jako Voyager, jest założycielem Resonant Step, firmie zajmującej się produkcją filmową , w której może połączyć swe dwie prasie: dźwięk i obraz – "Lubię podzielić się emocjami poprzez dźwięk i muzykę, a obraz jest idealnym wektorem".

ALTÖM [Neurobiotic, Francja]
→ www.facebook.com/altom.music

Altom to skrót biorący się z początków imion muzyków wchodzących w skład projektu. Pochodzący z Paryża Alexis Cornet i Thomas Dubreuil zaczęli tworzyć muzykę transową w roku 2001. Po pewnej wprawie na tym polu postanowili pójść na głębsze wody, rezultatem czego był ich pierwszy album zatytułowany "Hologram", który ukazał się latem roku 2002 dzięki wytwórni Neurobiotic Records. Od czasu wydania pełnego albumu projekt Altom czynnie uczestniczył w wielu imprezach na całym globie, wliczając w to Meksyk, Japonię i Brazylię. Utwory Alexisa i Thomasa ukazały się na kompilacjach takich wytwórni jak TIP World, Spirit Zone, Spun Records, Maia Records, Liquid & Solid i naturalnie Neurobiotic Records. Drugi album Francuzów z Altom ukazał się latem roku 2004. Podobnie jak pierwsza płyta, ta również została wydana w Neurobiotic Records.
Txt. Templar (www.psytrance.pl)
 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress